Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах

Проект «Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах»

Термін реалізації: 1 листопада 2013 – 30 жовтня 2014

Фінансування: Організація “Право на здоров’я” (HealthRight International)

Географі проекту:

м. Львів – Львівське обласне відділення Мережі ЛЖВ.

м. Чернігів – Чернігівське обласне відділення Мережі ЛЖВ та Центр соціально-профілактичної роботи

м. Донецьк – Донецька благодійна організація Клуб «Світанок» та Донецька міська молодіжна організація Альтернативний молодіжний центр

м. Київ -  Київське міське відділення Мережі ЛЖВ та Центр допомоги дівчатам і жінкам у складних життєвих обставинах «Право на здоров’я».

Партнерами проекту в усіх містах є: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту (в м. Донецьку – Управління у справах сім’ї, молоді та міжнародних зв’язків). Також ми плануємо співпрацювати зі структурними підрозділами органів внутрішніх справ, які відповідають за напрям попередження насильства в сім’ї, та закладами охорони здоров’я (які можуть виявляти і перенаправляти жінок, які пережили насильство).

Програми розроблено групою залучених експертів, які працюють у сфері попередження насильства в сім’ї, надають безпосередньо практичну допомогу та мають досвід розробки методичних матеріалів. За розробленими програмами було підготовлено 23 працівники закладів і служб м. Києва, в т.ч. громадських організацій,  які працюють з сім’ями, парами, що мають проблему насильства. Ці спеціалісти були долучені до апробації програм, що тривала 4 місяці. За результатами апробації програми було доопрацьовано.

Зміст обох корекційних програм включає алгоритм роботи з дівчиною або жінкою, яка пережила насильство, та з чоловіком, який вчиняє насильство, що передбачає: діагностику, зустрічі для проведення мотиваційного консультування, індивідуальні сесії роботи, групові сесії роботи.

Напишіть відгук