Виліковна хвороба для всіх, без винятку!

МЕТА ПРОЕКТУ

Активізація раннього виявлення випадків захворювання на туберкульоз, диспанцерізації та лікування груп із обмеженим доступом до якісних ДОТС послуг – як-то ЛЖВ, наркозалежні, люди, звільнені з місць позбавлення волі протягом 2-х років – за допомогою аутріч програм, навчання, консультування, соціального супроводу, посилення координації на рівні місцевих громад та мобілізації лідерів уразливих груп.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

1. Забезпечити доступ представників груп підвищеного ризику до діагностики туберкульозу, а саме ЛЖВ, наркозалежні, люди, звільнені з місць позбавлення волі протягом 2-х років.

2. Змінити відношення до диспансеризації представників груп підвищеного ризику.

3. Мобілізувати та розвивати потенціал лідерів спільнот в плануванні, здійсненні та оцінці діяльності щодо раннього виявлення та успішного лікування туберкульозу в групах ризику на рівні районів області.

4. Створити дієву систему переадресації, орієнтовану на клієнта, між недержавними організаціями та медичними та іншими структурами, яка гарантує доступ до діагностики та лікування туберкульозу представників груп підвищеного ризику.

5. Привернути увагу широкої громадськості та ЗМІ до проблем епідемії туберкульозу в Донецькій області. 

Співвиконавцями проекту є чотири організації, які створені та керуються людьми, які живуть з ВІЛ, наркозалежними та колишніми засудженими мм. Донецьк, Краматорськ та Маріуполь – ДОБО «СВІТАНОК», БО «Клуб «Майбутнє», БО «Новий день» та БО «Клуб «Світанок». 

 Цільова група

-       наркозалежні мм. Харцизьк, Зугрес, с. Зуївка, Волноваха, Новотроїцьке, Ольгінка, Володимирівка, Добропілля, Білицьке, Білозерське, Краматорськ 

-       звільнені з місць позбавлення волі протягом 2-х років мм. Артемівськ, Крама-торськ та Маріуполь 

-       лідери спільнот 

-       ВІЛ-позитивні люди мм. Єнакієве, Волноваха, Димитрів.

Термін реалізації проекту: 1 грудня 2011 року – 30 листопада 2012 року 

Проект підтримано Всеукраїнським благодійним фондом «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» в рамках реалізації програми Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» «Зменшення тягарю туберкульозу в Україні шляхом зниження епідемії туберкульозу серед уразливих груп» / «Зупинимо туберкульоз в Україні» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Напишіть відгук